Piloodid sportima!

Postitatud 23.aprill 2004 | Postitaja Marika Kulmar
Piloodid sportima!
Postitaja HendrikAgur on Reede, Aprill 23, 2004 – 04:02 PM EET,
EEHL ametlik spordikeskus on alates tänasest Tabasalu Spordikompleks aadressiga Kooli 1, Tabasalus. EEHL liikmetele on kuni 2005 aasta juuni kuuni avatud tasuta kasutamiseks korvpallisaal sel hooajal neljapäeviti kella 21-st ja alates septembrist pühapäeviti kella 19-st. Kõik ülejäänud spordikompleksi teenused on EEHL liikmetele nimekirja alusel koos kaaslastega 15-%-lise allahindlusega.
Spordikompleksis on ujula, jõusaal, aeroobika-, squashi-, petanque-, sulgpalli-, lauateenise- ja pallimängude saal, staadion, kaljuronimissein, kohvik ning ilusalong koos solaariumiga. Hea puhas ja sõbralik teenindus, turvalised kaameravalvega parklad autodele ja siseruum jalgratastele. www.tabasalusport.ee

Piloodid, aitab nüüd lösutamisest diivanil, magusa ja muu sodi sissesöömisest, nüüd sportima ja tervislikult toituma! Päris tõsiselt! Süda ja tervis – need peavad meil korras olema, siis on ka mõistus selge ja mõtted helged!

3 kommentaari

Kommentaarid kuuluvad nende postitajale. Meie sisu eest ei vastuta.

Re: Piloodid sportima! (Skoor: 0)
Külastaja on 04. 23, 2004 – 03:19 PM
Tuletame meelde et EEHL korvpallimeeskonna kapten on Toomas Uibo ning sel pühapäeval on Tartu Lennukolledzis lennuettevõtete vaheline korvapllimatsh, kus esimest korda astub üles ka oma meeskond – edu neile!

Re: Piloodid sportima! (Skoor: 1)
KasparReili (reili@tac.ee)
on 04. 23, 2004 – 05:11 PM
(Kasutaja info | Saada sõnum) http://http://
Väga tore uudis. Kindasti lähen vaatama, eriti pakub huvi ronimissein ja ujumine.

Lennundusettevõtete ja Tartu Lennukolledži korvpalli võistlus algab pühapäeval kell 13.00 Miina Härma Gümnaasiumis (Tõnissoni 3) ja arvestuslik lõpp on kell 19.30. Tulege omadele kaasa elama!

Re: Piloodid sportima! (Skoor: 0)
Külastaja on 04. 23, 2004 – 07:11 PM
aga tublid vennad et sellised võimalused oma inimestele välja ajanud.andke nüüd minna
Toivo

Kommentaarid on suletud.