Torupillitalu lennutalgud

Postitatud 22.september 2004 | Postitaja Marika Kulmar
Torupillitalu lennutalgud
Postitaja HendrikAgur on Kolmapäev, September 22, 2004 – 10:14 PM EET,
Pühapäeval 26. septembril toimuvad Riidaja Torupillitalus lennutalgud! Tulge lennukitega või autodega juba 25. septembri õhtuks! Talgulistele pakub Torupillitalu korraliku õhtusöögi, sauna ja muusikalise hubase salong-õhtu Triinu ja Ants Tauli musitseerimisel.
Pühapäev algab hommiskusöögiga ning jätkub linnainimese kontidele jõukohaste talutöödega. Peamiselt küttepuude vedu, kuid pentsikumad vurled saavad ka midagi näpukohasemat. Kuid kopsakas talu-lõunasöök taastab kõik jõuvarud turvaliseks äralennuks.
Riidaja rada on avatud ja kõigile lennukitega saabuvatele talgulistele maandumisluba antud.
Tulge puhkama, sauna ja talutööle!
Sügistervitustega, Ants Taul
EEHL liige, Torupilli lennundustalu peremees

2 kommentaari

Kommentaarid kuuluvad nende postitajale. Meie sisu eest ei vastuta.

Re: Torupillitalu lennutalgud (Skoor: 1)
HendrikAgur (hendrik@pilots.ee)
on 09. 22, 2004 – 11:10 AM
(Kasutaja info | Saada sõnum) http://www.outdoorexpress.ee
Ants Tauli tel nr on 5278149, soovitav oleks ette helistada, et taluperemees teaks arvestada toitude ja ööbimiskohtadega.

Samas sobib üritus hästi Ridali maandumisvõistlustest osavõtjatele. Lennukiga Ridalist Riidajale ju teadagi 35 minutit!

Re: Torupillitalu lennutalgud (Skoor: 0)
Külastaja on 09. 28, 2004 – 03:58 PM
Lennutalgud Torupillitalus.

25. ja 26. septembril toimusid Riidaja lennuvälja ääres torupillitalus talgud. Plaani kohaselt pidid toimuma 25. septembril Ridali lennuväljal täpsusmaandumise võistlused, kust siis võistlustest osavõtjad pidid õhtuks torupillitallu edasi lendama, siin ööbima ja pühapäeval teiste talgulistega liituma. Kuna laupäeval kallas nagu oavarrest vihma, jäid Ridalis võistlused ära ja seega ka polnud sealtkandist pühapäeval kedagi oodata. Vaatamata vihmale rassisid laupäeval metsas ja talu kuuride all puid laduda 7 bioloogiatudengit Tartust ja kaks talgulist Tallinnast. Saunas sai vahepeal riideid kuivatatud ja torupillimänguga talguliste tuju üleval hoitud. Vaatamata ilmataadi vempudele loen pühapäeva raudselt lennutalgute päevaks, sest tuli appi kohalik deltamees Kalev Kriisa, ma ka ju lendan poeg Andrus õpib lendama ning noorem poeg Tõnis osales suvel isegi pommitamisvõistlustel suure nimekaimu Tõnis Lepa lennuki meeskonnas.
Ilusa punkti pani lennutalgutele pühapäeva lõunaks vaikselt nagu nahkhiir Hämarist kohale lennanud Edvin abikaasaga oma elegantselt kauni “Lambada” tiivul. Aitäh Edvin unustamatu talgute lõpulennu eest!

Riidajas, 28. septembril

Postitaja Ants Taul

Kommentaarid on suletud.