Lennunudusettevõtete vahelised korvpallivõistlused 22. mail

Postitatud 6.mai 2005 | Postitaja Marika Kulmar
Postitaja HendrikAgur on Reede, Mai 06, 2005 – 06:06 PM EET,
22. mail algusega kell 10.00 toimuvad Viimsi Spordihallis Sõpruse tee 5, Viimsis, Harjumaal Eesti lennundusettevõtete vahelised korvpallivõistlused. Ürituse korraldab eelmisel aastal võitjaks tulnud Lennuliiklusteeninduse AS.
Tore ettevõtmine on traditsiooniks saamas ja ootame rohket osavõttu ka pealtvaatajate seas! Loomulikult läheb ka eelmisel aastal 2. koha saanud EEHL välja oma teami ja eesmärkidega.
Mõõtu võtavad Lennuliiklusteeninduse AS, EEHL, AS Tallinna Lennujaam, Estonian Air ja Tartu Lennukolledz.
Allpool võistlusjuhend.

Lennundusettevõtete vaheline korvpallivõistlus

• Toimumisaeg: 22.05, algusega kell 10.00
• Koht: Viimsi Spordihall (Sõpruse tee 5, Viimsi alevik, Harjumaa)

• Võistkonna koostamine: Turniiril võivad osaleda kõik Eesti lennundusettevõtted. Ettevõtte meeskonnas võivad mängida antud ettevõtte liikmed ja vajadusel üks/kaks liiget väljast poolt ettevõtet. Võistkonna suurus max 8 inimest, kooseisus võib olla ka naissoost mängijaid. Lisaks võib meeskonnal olla üks treener-esindaja.

• Turniirisüsteem: kinnitatakse pärast registreerimise tähtaja lõppu.

• Reeglid: rahvusvahelised korvpallireeglid

Erandid:
– mänguaeg 2 x 10min jooksvat aega, mängu viimane minut on puhas aeg. Vaheaeg I ja II poolaja vahel on 5 minutit.
– viigilise lõpptulemuse korral visatakse võitja selgitamiseks 5 vabaviset, seejärel ühe viske haaval kuni võitja selgitamiseni;
– vabavise 2 punkti (mängujärgsel viskamisel 1 punkt).;
– minutilist vaheaega võtta ei saa;
– mängija eemaldatakse 5 veaga;
– võistkonna vigade limiit on 10 viga;
– mängijate vahetused toimuvad jooksvalt kohtunike laua juures;
– korraldajad jätavad õiguse teha vajadusel reeglitesse lisamuudatusi.

• Kohtunik:
– Peakohtuniku koos abikohtunikuga paneb välja korraldaja
– Iga võistkond võib omal kulul kaasa võtta kohtuniku, keda kasutatakse vajadusel abikohtunikena.

• Autasustamine – „Au olla parim lennundusettevõte korvpallis Eestis“. 1.-3. koha saavutanud võistkondi autasustatakse karikaga, võistkonna liikmeid diplomiga.
• Korvpalliturniiri võitja meeskonnal lasub kohustus korraldada turniir järgmisel aasta. Juhul, kui turniiri võidab juba korraldav meeskond, toimub korraldaja osas loos teiste osavõtnud meeskondade vahel.

• Registreerimine: võistkond registreerida e-maili kadri@eans.ee aadressil või telefonil 6258 230 hiljemalt 13. maiks 2005.