Laupäeval algab langevarjurite kokkutulek

Postitatud 25.juuni 2003 | Postitaja Marika Kulmar
Laupäeval algab langevarjurite kokkutulek
Postitaja Anonüümne saatja on Kolmapäev, Juuni 25, 2003 – 10:06 AM EET,
PÄRNU, 25. juuni (EPLO) – Laupäeval algab Pärnus rahvusvaheline langevarjurite kokkutulek Parasummer 2003, kuhu on registreerunud ligi 200 hüppajat seitsmest riigist.

vt. EPLO artikkel http://www.epl.ee/artikkel_238950.html

Nädal aega kestval langevarjurite kokkutulekul on hüppajatel võimalik täiendada oma oskusi rahvusvaheliselt tunnustatud treenerite käe all ja proovida uusi langevarjuspordialasid.

Tavainimestel on võimalik kokkutuleku ajal Pärnu lennuväljal langevarjuspordiga tutvuda, ning sooritada peale mõneajalist instruktaaži nelja kilomeetri kõrguselt tandemhüppe koos instruktoriga. Kohapeal on avatud ka toitlustuspunkt.

Selleaastase ürituse üheks tippsündmuseks saab kindlasti ka BeachLanding2003 – langevarjurite maandumine otse Pärnu rannale Sunseti klubi lähedusele. Pealtvaatajatele hästi jälgitav ja efektseid maandumisi lubav üritus toimub järgmise nädala neljapäeval.

Praeguseks on kokkutulekule registreerunud hüppajaid Austraaliast, Iirimaalt, Belgiast, Saksamaalt, Rootsist, Soomest ja Eestist. Tähtis osa on kokkutulekul ka hüppepäevadele järgnevatel meelelahutusüritustel, mis annavad hüppajatele hea võimaluse vabas õhkkonnas sõbruneda, ning oma hüppekogemusi ja -muljeid vahetada.

0 kommentaari

Kommentaarid on suletud.