Lennundusüritus Narva lennuväljal

Postitatud 11.august 2003 | Postitaja Marika Kulmar
Lennundusüritus Narva lennuväljal
Postitaja MarttiKuldma on Esmaspäev, August 11, 2003 – 05:49 PM EET,
Lennuamet on andud loa korraldada 16. augustil 2003 Narva lennuväljal Olgino asulas lennundusürituse. Plaanis on lennud paraplaanidega, langevarjuhüpped, lennukite demonstreerimine jpm. Lennuameti poolset järelevalvet teostavad vaneminspektorid Elar Paidu ja Johannes Tilk.

vt. lennuameti uudist

3 kommentaari

Kommentaarid kuuluvad nende postitajale. Meie sisu eest ei vastuta.

Re: Lennundusüritus Narva lennuväljal (Skoor: 1)
HendrikAgur (hendrik@pilots.ee)
on 08. 12, 2003 – 07:14 PM
(Kasutaja info | Saada sõnum) http://www.pilots.ee
Narva lendavad Kuusikult Lennuklubist Bekas kaks Jak-52-e, Jak 18T ja An-2, nii et langevarjurid, kindlasti on ka Teil Narva asja! Kohapeal on üks Cessna 172.
Tallinnast lendab Narva Lennuklubi kutsel EEHL kontakte edendama Cessna 172, ES-FCC. Kas on veel tulijaid?

Re: Lennundusüritus Narva lennuväljal (Skoor: 1)
TiitPaananen on 08. 18, 2003 – 09:45 AM
(Kasutaja info | Saada sõnum) http://
Lennukifetšistidest langevarjurid käisid Narvas Narva Avioshow 2003’l.
Laupäeval oli suhteliselt kehv ilm pilvede ja sademete poolest Narvas. Tegemist oli täiesti venekeelse üritusega ja mängisid vene lood lendamisest jne… Väga huvitav!

Korraldajaks siis kohalikud langevarjurid ja lennuharrastajad, keda oli hämmastavalt palju. Kohal olid baseeruvad 2 lennukit AN2 ja C172. Kuuskikult hakkasid tulema YAK18 ja motopurilennuk aga keerasid tagasi, sest teepeale jäi väga ränk sadu ja visuaaltingimusi lendamiseks polnud.

Narvas on kõik kunagi seal tegutsenud langevarjurid oma varustuse tolmu kogumast välja toonud ja hüppavad aktiivselt. Lennuväli on heas korras ja suured eeldused seal tulevikus kõva keskus luua. Suurt külastust ilmselt hakkab häirima see, et lennuväli on väga lähedal vene piirile ja seal lendamiseks on vaja iga kord kooskõlastada lennuameti ja piirivalvuritega.

Õhtupoole läks ilm paremaks ja sai hüpata ja Narvakad lennata huvilende. Tulevikus tuleks seal veel käia ja neid selle Tallinna kutsuda ka, et väikest integratsiooni läbi viia jne… Hetkel asi nagu 10 aastat tagasi. Varustusega probleeme ja põhiprotseduurid hüpete juures natuke lihvimist vajavad.

Terv Tiit

Re: Lennundusüritus Narva lennuväljal (Skoor: 1)
HendrikAgur (hendrik@pilots.ee)
on 08. 18, 2003 – 05:18 PM
(Kasutaja info | Saada sõnum) http://www.pilots.ee
Kahju tõesti, et ise ei jõudnud. Ilmaga ei olnud priisata, pilved madalal ja lakkamatu sadu. Narva lennuklubi inimestele jõudu ja kindlasti peaks nenedega tihedamini läbi käima. EEHL on kutsunud neid ka oma üritustele aga seni on …justkui sein ees, ilmselt peljatakse keeleprobleeme. Loodame siiski parimat ja koostöös Kuusiku rahvaga, kes on aktiivne lennuüritustel osaleja, julgustada kõiki kõigi üritustel osalema.

Kommentaarid on suletud.