Jutukonkurss läbi

Postitatud 27.november 2003 | Postitaja Marika Kulmar
Jutukonkurss läbi
Postitaja MarttiKuldma on Neljapäev, November 27, 2003 – 01:14 PM EET,
Jutukoknkursi tulemused neile, kes Tartus hooaja lõpuüritusel ei käinud:

Zürii arvamus:

1. koht ja Copterline reis Helsingisse – Kuidas ma Piibe maanteel käisin, Marika Kulmar

2. koht – Yess, Hendrik Agur

3. koht – Lendur või langevarjur, Tiit Paananen

Publikulemmik oli ülekaalukalt Tiit Paananeni Lenduri välimääraja.

Eesti Era- ja Harrastuspilootide Liit kuulutas alates 17. septembrist välja lennundusteemalise jutukonkursi “Lennundusest meie elus”. Peaauhinnaks on Copterline edasi-tagasi reis kahele Tallinn – Helsingi.
Järgmiste kohtade auhinnad on esialgu veel saladuseks aga ka need saavad olema vahvad. Saabunud tööd avaldatakse kohe ka meie kodulehel. Tulge kindlasti osalema!

Lennundusinimesi võrreldakse ikka ja jälle kalameestega, kellel kunagi lõbusatest juhtumistest ja huumorisoonega jutuvestjatest puudus ei tule. Miks siis mitte jäädvustada midagi nendest juhtumistest paberil ka järeltulevatele lennunduspõlvkondadele!

EEHL kuulutab välja jutukonkursi “Lennundusest meie elus”. Kirjutama kutsutakse kõiki lennundushuvilisi, kellel oleks mõni huvitav-õpetlik-naljakas jne lennunduslugu minevikust-olevikust-tulevikust teistega jagada. Peaauhinnaks on Copterline edasi-tagasi reis kahele Helsingisse. Saabunud tööd avaldatakse kohe ka meie kodulehel.

Lisaks meie kodulehele, võiksid kõik huvitavad lood leida koha, miks mitte, tulevikus ka köidetuna raamatusse.

Tulemusi hinnatakse kolm+1 kategoorias:

1. kõige huvitavam lugu hindab zürii
2. kõige õpetlikum lugu hindab zürii
3. kõige lõbusam lugu hindab zürii
4. lemmiklugu hindavad kõik www.pilots.ee külalised

Stiili- ja kirjavigu hindamisel ei arvestata.

Mida peaks veel teadma? Loo pikkuse suhtes mingeid piire ei ole kehtestatud, kuid 10 lauset minimaalselt, ei tohiks ühe hea loo jaoks paljuks olla.

Lugu saata, kas elektrooniliselt või paberkandjal EEHL sekretariaati, varustatuna märgusõnaga ”JUTUKONKURSS” või e- mailile jutukonkurss@pilots.ee. Märkusena: hea oleks alati ka elektrooniliselt, et kirjutist tehniliselt lihtsam käsitleda oleks.
Kindlasti lisada juurde järgmised andmed: autori nimi, vanus, sidemed lennundusega (hobi, töö, EEHL-liige kui on jne) ja NB! varjunimi, mille alt avaldatakse tööd meie koduleheküljel ja mida hindab zürii, tegelikke autoreid teadmata. Kui varjunimele pole lisatud loo tegelikku autori nime, siis auhindade jagamisel paraku see töö arvesse ei lähe. Ühe autori poolt esitatud lugude arvule piiranguid ei ole.
Konkursil osalevad kõik lood, mille saatmiskuupäevaks on hiljemalt 13. oktoober 2003.a. kell 23.59 (kohalik aeg). Võitjad peaksid olema selgitatud oktoobri lõpuks ja auhinna jagamiseks läheb 2003 aasta lennundushooaja lõpetamise üritusel novembris.

Züriisse valib EEHL juhatus erapooletud liikmed, kes ise ei või osaleda konkursil ja saavad võistlustööd hindamiseks ilma eelnevalt autoreid teadmata. Autorite nimed avaldatakse lugude juures alles peale võidulugude selgitamist.

… ja muidugi auhinnad … peaauhinnaks on Coperline Eesti AS-lt kopterireis kahele Tallinnast Helsingisse ja tagasi, järgmised auhinnad on ka kindlasti lennundusteemalised aga las jääb midagi ka saladuseks.

Asugem siis neid kordumatuid lennunduslugusid teistega jagama!
EEHL juhatus

EEHL sekretariaat: Väike – Sõjamäe 9, 11415 Tallinn või
e-maili adress: jutukonkurss@pilots.ee

0 kommentaari

Kommentaarid on suletud.