Lahtihüpe 25.04!

Postitatud 15.aprill 2004 | Postitaja Marika Kulmar
Lahtihüpe 25.04!
Postitaja ToomasUibo on Neljapäev, Aprill 15, 2004 – 08:56 AM EET,
Täiendatud 15.04.
Pisut üle nädala on võistlusteni kus siis esmalt ka EEHL meeskond üles astub. Head liikmed, meid on juba viis aga väga oleks veel vaja kolme kuni viite meeskonnaliiget. Palun võtke ühendust võistkonna kapteni Toomas Uiboga tel 5010203 või e-postile toomas@laueseppe.ee. Trennid juba käivad ja meeskonnavaim on kujunemas. Ja karta pole vaja, meist keegi pole siin profid, tavalised harrastajad-tervisesportlased. Nagu lennunduseski. Nii et tossud jalga ja mängima! Särgidki tellitud, ikka nagu päris. Ja veel. Suure tõenäosusega õnnestub EEHL-le saada terveks järgmiseks hooajaks sponsorluse-barteri korras korvpalli saaliaeg, sellest aga hiljem.

Eelmine uudis: Otsime meeskonda lennukaid korvpallisõpru, kes nõus liidu au ja uhkuse eest teistega rinda pistma! 25.04 toimub Tartus, Lennukolledzi eestvõtmisel korvpallitrniir, kuhu ka EEHL on kutsutud osa võtma. Vastasteks saavad olema lennundusega seotud organisatsioonid ja ettevõtted.Lähme näitame, et meis on ka sportlikku meelt ja ühtset võitlusvaimu! Kui ei võida MEIE – võidab sport. Nime saad kirja panna, helistades EEHL korvpallimeeskonna kaptenile Toomas Uibo’le 5 01 02 03 või jättes teate e-postile toomas@laueseppe.ee

3 kommentaari

Kommentaarid kuuluvad nende postitajale. Meie sisu eest ei vastuta.

Re: Lahtihüpe 25.04! (Skoor: 1)
HendrikAgur (hendrik@pilots.ee)
on 03. 24, 2004 – 12:20 PM
(Kasutaja info | Saada sõnum) http://www.treklaam.ee
Tore ettevõtmine ja veel toredam kui EEHL oma korvpallimeeskonna kokku ja toimetama saab. Nagu kuulsin on juba neli nime kirjas. Ilmselt peaks siis trenniaegade peale mõtlema, kuidas sellega on Toomas? Spordiinmesi meil on, viimati nägin Priitu Haanja Maratonil ja teisigi piloote olen kohanud suusaradadel – ujulates. Tervisi harrastussportlastele!

Re: Re: Lahtihüpe 25.04!(Skoor: 1)
PriitPalumaa on 03. 24, 2004 – 03:31 PM
(Kasutaja info | Saada sõnum)
Pakkusin kapten Toomasele (sala)trenni aegu.
Pühapäeviti kell 18.30-19.45 Saksa Gümnaasium Sütiste teel Tallinnas. Üldkoosolekule järgneval päeval võiksime esimese trenni teha, nendega kellele aeg ja koht sobib. Käin ise seal väikese seltskonnaga mängimas ja meil on tihti probleem 10 meest kokku saada. Sellel seltskonnal oleks heameel vahest kellegi vastu mängida. Peale mängu on korralik saun ja külmad karastusjoogid.
Tervitustega, Priit

[ Anonüümsed kommentaarid pole lubatud ]

Re: Re: Lahtihüpe 25.04!(Skoor: 1)
ToomasUibo on 03. 25, 2004 – 02:27 PM
(Kasutaja info | Saada sõnum)
Hetkel on jah 4 kindlat inimest olemas ja üks, kes veel kahevahel. Loodan, et inimesed ikka aktiviseeruvad. Treeningaegade suhtes oli Priidul ettepanek olemas nii, et meil oleks parimal juhul lausa 3 korda võimalik koos harjutamas käia (Tallinnas).

[ Anonüümsed kommentaarid pole lubatud ]

Kommentaarid on suletud.