Aasta haripunkt murtud,

Postitatud 29.juuli 2005 | Postitaja Marika Kulmar
Aasta haripunkt murtud,
Postitaja HendrikAgur on Reede, Juuli 29, 2005 – 01:14 PM EET,

teod ja meenutused esimesest poolaastast aga mitmekesised. Meil on kaks hukkunut – meenutame ju neid… ning teeme järeldusi. EEHL oma on oma ühistegevuse sel suvel nimelt hõredamalt planeerinud, et meie head liikmed saaksid toimetada omi toimetusi, kes lennundusnäitustel, langevarjuhüpetel, lennumatkadel ja koolitus- ning era ja hobilendudel. Kõike seda on sel suvel küllaga. Tegevust üle forsseerida pole mõtet, seega võtkem käesolevat suve vabalt. Kuid lendajatel lennuohutus eelkõige!
Mis tulemas? Hetkel on käimas ettevalmistused Lennuliiklusteenidnuse AS-ga lepingu sõlmimiseks, et Eesti erapiloodid saaksid osaleda pikemas perspektiivis nö graafiku alusel “pseudopilootidena” lennujuhtide täiendkoolitusprotsessis lennusimulaatorõppes. Väga kasulik projekt erapilootidele raadioside, kontrolltsoonis lendamise ja lennujuhtimisprotsesside paremaks mõistmiseks ning lihtsalt heaks treeninguks. Nagu öeldud, hetkel on asi ettevalmistusfaasis, kuid jälgi peatselt täienevat infot.

20. augustil toimub Riidajal Lennuralli 2005 Riidaja etapp, koos huvitava kavaga lennupäevaga, mis on praegu koostamisel. Samuti tulemas sellest peatselt täpsem info.
Lisaks Eesti peamistele sertifitseeritud lennuväljadele, on käigus ja kasutuskõlblikud ka Alliku, Riidaja, Antsla (Peedu), Nurmsi (niidetud), Rakvere ja Nässuma mururajad. Rajamisel on Karksi murukattega lennuväli, millele taotletakse ka sertifikaat.
Ilusat suve jätku ja toredaid lende!

0 kommentaari

Kommentaarid on suletud.