EEL üldkoosolek ja uus juhatus

Postitatud 24.mai 2018 | Postitaja Jüri Kaljundi

EEL iga-aastane üldkoosolek toimus 13. aprillil 2018. Asukohaks GAG Kotzebue maja, mille katusel uhkelt lehvimas ka meie liikmete annetuste abil laste harimiseks paigaldatud tuulesokk.

Lisaks tavapärastele küsimustele nagu lennundusaasta 2017 kokkuvõte, majandusaasta aruande kinnitamine, liikmemaksude otsustamine ja 2018 lennundusürituste kava tutvustamine toimus ka uue juhatuse valimine. Salajasel hääletusel valiti kolmeliikmeline juhatus, koosesisus: Priit Palumaa, Madis Vanaselja ja Jüri Kaljundi.

2017 aasta kohta andmed esitanud pilootide lennutundide keskmine maht oli seekord 73 tundi.

Aasta jooksul suheldi aktiivselt Lennuameti, PPA, EMTA ja Tallinna Lennujaamaga erapilootide huvide kaitseks.

Kui ka sina oled piloot ja pole veel erapilootide liiduga liitunud, siis anna endast teada. Uued liikmed on alati oodatud! 2017. aastal kuulus tegevuse hulka näiteks ka osalemine AOPA konverentsidel ja lennundusüritustel Eestis ning Soomes. Ürituste hulka kuulusid uue lennuaasta avakogunemine Viljandi järvel, Malmi lennupäev, Eesti Lennupäevad, grupilend 14. juuni mälestuseks, Hans Gutmann memorial tourist rally, Pärnu taevas 2017, Flying Estonians 17 – Tour de Napoleon, Rapla lennupiknik, XI Karksi lennupäevad ja Karksi rokk, EEL tuulesoki paigaldamine GAG katusele, maandumisvõistlused Ridalis, aktiivse lennuhooaja lõpetamine ja EEL 15 tähistamine.

EEL 2018 üldkoosolek
EEL 2018 üldkoosolekul osalejad

Kommentaarid on suletud.